Futsalowy Puchar Wileńskiej Młodzieży Patriotycznej

Futsalowy Puchar Wileńskiej Młodzieży Patriotycznej powraca!

Wraz z początkiem kalendarzowej zimy ruszyła rejestracja na futsalowy Puchar Wileńskiej Młodzieży Patriotycznej. Czwarta edycja turnieju, w którym udział bierze polska młodzież do 21 lat (urodzeni od 17 grudnia 1995), odbędzie się 17 grudnia o 12:00 w Gimnazjum Jana Pawła II (ul. V. Druskio 11) w Wilnie.

Oprócz zwiększenia pułapu wiekowego poszerzyliśmy także grono uczestników: w tym roku udział weźmie szesnaście drużyn siedmioosobowych (bramkarz + 3 zawodników w polu (plus maksymalnie 3 rezerwowych). Tradycyjnie zmierzą się one w systemie mieszanym, czyli w czterech grupach zagrają „każdy z każdym” i po dwie najlepsze z zestawienia awansują do fazy pucharowej.

Nowością jest nagroda specjalna Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej dla najlepszego piłkarza turnieju! Ponadto wyróżnieni zostaną strzelec największej liczby bramek oraz bramkarz, który zachował najwięcej „czystych” kont.

Czekamy na zgłoszenia pod adresem wilnomp@gmail.com. Po wysłaniu zgłoszenia na maila drużyny otrzymają regulamin turnieju oraz kartę rejestracyjną.

UWAGA! REJESTRACJA TRWA DO 11 GRUDNIA!

Więcej informacji udziela: Aleksander Sudujko

wmp-turniej-2017-plakat2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s